^Na górę strony

Zapowiedzi wydarzeń

mod

Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu

Podsumowanie konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych

 Ktoś kiedyś powiedział, że sukces prowadzi do porażki a porażka do sukcesu. Mam nadzieję, że to nie do końca prawda, chociaż taka świadomość w dużym stopniu zabezpiecza przed uderzeniem "sodówki", a taka woda sodowa mogłaby co niektórym uczniom uderzyć do głowy dzięki ostatnim sukcesom :)


Podsumowanie tegorocznych konkursów przedmiotowych organizowanych przez kuratorium oświaty w Łodzi dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego województwa odbyło się trzeciego kwietnia 2019 roku na wydziale prawa i administracji UŁ. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 12. Na początku podsumowano konkursy w formie prezentacji. Następnie rozpoczęło się rozdanie nagród dla laureatów. Dość długą uroczystość umiliły występy uczniów szkoły muzycznej i niewielki poczęstunek.

Wśród uczniów naszej szkoły podstawowej tytuł laureata z historii otrzymali Maria Kolos z kl.VIII oraz Maja Czerwińska i Szymon Miterka z kl.VII, natomiast laureatem z języka polskiego został Tymoteusz Kosiorek z kl.VIII.
W gimnazjum tytuł laureata z historii otrzymał Przemysław Łazarski. Wiele trudu i czasu na przygotowanie laureatów z historii poświęciła pani Joanna Kucharek, a na przygotowanie laureata z języka polskiego pani Anna Wiercioch. Wiele im zawdzięczamy i serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie :)

Copyright © 2013. / 2014 Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu  Rights Reserved.