^Na górę strony

Zapowiedzi wydarzeń

mod

Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu

Popołudniowe zabawy w klasie III

W pewne październikowe popołudnie, uczniowie klasy III w pełnym składzie zebrali się w swojej klasie, by wspólnie spędzić czas. Zależało nam na  bliższym poznawaniu się z tymi, dla których zwyczajnie na co dzień nie mamy czasu lub serca. 

Spotkanie okazało się dobrym pomysłem. Wśród zabaw i tańców moi uczniowie mieli okazję zobaczyć siebie inaczej niż podczas lekcji.

Radość udzieliła się wszystkim, a wielu okazało się doskonałymi mówcami dowcipów! Co chwilę więc rozlegały się w klasie salwy głośnego śmiechu i radości! 

W międzyczasie były konkursy, które wciągnęły wielu do zabawy, smaczny poczęstunek, który przygotowali rodzice, i tańce przy muzyce bez wzmacniacza, …ale ich głosy i podśpiewywanie i z tym problemem dały sobie radę!!! 

Zwieńczeniem zabawy był wybór klasowego samorządu. W głosowaniu wybraliśmy na przewodniczącego klasy Kajetana Opacha, jego zastępcą została Ola Smela, a skarbnikiem Ala Siewiera. Powołana też została sekcja odpowiedzialna za dekoracje w klasie i osoba odpowiedzialna za „świetlikowe eksperymenty”. Szybko upłynęły mam te dwie godziny, ale rozstając się wiedzieliśmy, że takie spotkanie trzeba powtórzyć. Może w karnawale?...

Bożena Siekiera – wychowawca klasy III 

Copyright © 2013. / 2014 Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu  Rights Reserved.