Cztery medale pijarskich biegaczy na początek sezonu

Cztery medale (3 srebrne i 1 brązowy) zdobyli biegacze UKS „Pijarskiego Klubu Sportowego”, którzy udziałem w V Skierniewickim Biegu Wiosny w dniu 21.03.2016 r., rozpoczęli sezon wiosennych startów.

W Skierniewicach wystartowało 9-cioro pijarskich biegaczy, z których czworo stanęło na podium.

Srebrne medale zdobyli: Michał Sobczak na dystansie 1050m w kategorii gimnazjalistów oraz Julia Szymkowicz na dystansie 700m i Jakub Szram na dystansie 1400m w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Brązowy medal wywalczyła Joanna Radosz na dystansie 700m w kategorii gimnazjalistek.

Miłą niespodziankę sprawił Michał Sobczak, który w swoim pierwszym starcie w barwach UKS „Pijarskiego Klubu Sportowego”, rywalizując w stawce ponad 20 biegaczy, zajął znakomite 2. miejsce.

Pozostali reprezentanci naszego klubu zajęli następujące miejsca: Gabriela Włodarczyk – 5. miejsce, Aleksandra Szczurek – 5. miejsce, Miłosz Włodarczyk – 7. miejsce, Aleksander Masiak – 12. miejsce i Jan Kaźmierski – 13. miejsce.