Gabrysia Włodarczyk zwyciężczynią biegu w Konstantynowie Łódzkim

Zdjęcie użytkownika Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu.Troje biegaczy UKS „Pijarskiego Klubu Sportowego” wystartowało w niedzielę 7 maja w XI Biegu Wdzięczności za Pontyfikat Papieża Jana Pawła II w Konstantynowie Łódzkim. Wszyscy spisali się znakomicie. Gabriela Włodarczyk w pięknym stylu zwyciężyła w biegu na dystansie 1200m w kategorii gimnazjalistek, rywalizując w gronie 23 zawodniczek, Michał Sobczak zajął 2. miejsce w biegu na takim samym dystansie w kategorii gimnazjalistów, a rywalizował też w gronie 23 zawodników, natomiast Jakub Szram wystartował w biegu głównym na dystansie 5 km i w klasyfikacji open zajął 20. miejsce w gronie 416 uczestników oraz 2. miejsce w kategorii wiekowej M16, czyli 16-19 lat.

Został sklasyfikowany z takim samym czasem co zwycięzca tej kategorii, czyli 17,50 min. i jest to nowy rekord życiowy Kuby na tym dystansie.
Gabrysia i Michał otrzymali w nagrodę dyplomy, medale oraz drobne nagrody rzeczowe, natomiast Kuba, oprócz medalu i drobnych nagród rzeczowych, otrzymał od organizatorów pamiątkowy puchar oraz bon towarowy do realizacji w sklepie sportowym.