Iza i Ania najlepsze w biegu na 1500 m

Czworo uczniów Pijarskich Szkół (Julia Szymkowicz, Izabela Stanisławska Anna Wojciechowska, oraz Paweł Piorun) wystartowało w reprezentacji powiatu łowickiego w Letnich Igrzyskach Sportowo-Rekreacyjnych LZS województwa łódzkiego, które odbyły się w dniu 09.06.2013 r. w miejscowości Ręczno koło Przedborza.

W biegu na dystansie 1500 m znakomicie pobiegły Iza Stanisławska oraz Ania Wojciechowska, które przybiegły do mety z dużą przewagą nad pozostałymi zawodniczkami i sprawę zwycięstwa rozstrzygnęły na finiszu między sobą. Wygrała Iza, a Ania zajęła II miejsce. W nagrodę otrzymały medale i dyplomy.

W silnej i licznej grupie rywalizujących dziewcząt na dystansie 800 m dobrze pobiegła Julka Szymkowicz, która zajęła V miejsce.

Cała czwórka naszych uczniów znacząco przyczyniła się do zdobycia I miejsca w klasyfikacji drużynowej przez reprezentację powiatu łowickiego.