Joanna Radosz i Magdalena Filipowicz mistrzyniami powiatu łowickiego w biegach przełajowych

Ponad 20-osobowa grupa biegaczy reprezentowała Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju na Mistrzostwach Powiatu Łowickiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się 19 września na łowickich Błoniach.

Sześcioro z nich zajęło miejsca na podium, a kilkoro innych uplasowało się w pierwszej dziesiątce swoich kategorii wiekowych.

Złote medale zdobyły:

• Joanna Radosz w kategorii licealistek,
  • Magdalena Filipowicz w kategorii dziewcząt klas VII, VIII i gimnazjum.

Srebrne medale zdobyli:

• Maja Czerwińska w kategorii dziewcząt klas VII, VIII i gimnazjum,
  • Łucja Błaszczyk w kategorii licealistek,
  • Paweł Szczurek w kategorii licealistó

Brązowy medal zdobył Szymon Pilichowski w kategorii chłopców klas IV-VI szkół podstawowych.

Miejsca blisko podium zajęli:  Antoni Wolski – 4. miejsce w kategorii chłopców klas  IV-VI szkół podstawowych, Jan Markowski – 4. miejsce w kategorii licealistów oraz Aleksandra Grzejszczak – 5. miejsce w kategorii licealistek.