Nasze dziewczęta trzy razy na podium w IV Poznańskim Biegu im. o. Józefa Jońca

Sześć dziewcząt reprezentowało nasze szkoły w IV Poznańskim Biegu im. o. Józefa Jońca, założyciela i wieloletniego dyrektora Stowarzyszenia Parafiada, który zginął w katastrofie smoleńskiej. Bieg odbył się w dniu 11.04.2014 r. w Poznaniu. Uczestniczyło w nim ponad 1200 zawodniczek i zawodników w kilku kategoriach wiekowych.

Nasze dziewczęta pobiegły znakomicie. W kategorii juniorek na dystansie 2000 m rywalizowało 18 dziewcząt. Obydwie nasze reprezentantki stanęły na podium: Izabela Stanisławska zajęła II miejsce, a Olga Zasada III miejsce. W kategorii juniorek młodszych nasze szkoły reprezentowała Julia Szymkowicz. Rywalizując w gronie 27 zawodniczek na dystansie 1000 m, przybiegła na metę na IV miejscu. W kategorii młodziczek, w której biegło 50 dziewcząt na dystansie 1000 m, Joanna Radosz zajęła II miejsce, Julia Macho  V miejsce, a Róża Iwańska VI miejsce.

Wszyscy uczestnicy poznańskiego biegu zostali nagrodzeni pięknymi, pamiątkowymi medalami i koszulkami, a dziewczęta, które zajęły miejsca na podium otrzymały dodatkowo piękne puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.