SUKCESY PIJARSKICH BIEGACZY W BIEGU TROPEM WILCZYM

W kolejnej edycji Biegu Tropem Wilczym w Łowiczu na dystansie 1963m całe podium dla pijarskich biegaczek. Zwyciężyła Julia Szymkowicz, absolwentka pijarskich szkół, aktualnie studentka 3-go roku SGH, ale do obecnej chwili zawodniczka Pijarskiego Klubu Sportowego,
2. miejsce zajęła Amelka Stępniewska, która okazała się rewelacją tego biegu, bowiem pokonała wiele starszych od siebie zawodniczek, a na trzecim stopniu podium stanęła Agata Strugińska.

Warto nadmienić, że bieg główny na dystansie 5 km, w którym rywalizowali między innymi trzej najlepsi aktualnie biegacze z rejonu łowickiego, wygrał Jakub Szram, absolwent Pijarskiego LO i wychowanek Pijarskiego Klubu Sportowego.

W Biegu Tropem Wilczym na dystansie 1963m zorganizowanym w Bolimowie, 3. miejsce zajął Karol Gapys.