Dwa złote i dwa srebrne medale pijarskich biegaczy w Ożarowie Mazowieckim

Zdjęcie użytkownika Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu.Czworo biegaczy UKS „Pijarskiego Klubu Sportowego” wystartowało w sobotę 10 czerwca w biegach dziecięcych i młodzieżowych towarzyszących XXIX Ożarowskiemu Biegowi im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim.
Pijarscy biegacze zdobyli dwa złote i dwa srebrne medale oraz wspaniałe nagrody rzeczowe. Najpierw 8-letni Bartosz Lus odniósł wspaniałe zwycięstwo na dystansie 600 m w kategorii chłopców klas I-III szkół podstawowych, następnie Maja Czerwińska zajęła 2. miejsce w biegu na dystansie 1000m w kategorii dziewcząt klas IV-VI szkół podstawowych, a w najdłuższym biegu młodzieżowym na dystansie 1500m w kategorii gimnazjalistów zwyciężył Michał Sobczak, a na 2. miejscu przybiegł do mety Jan Kaźmierski.

Biegacze z Łowicza zdobyli w Ożarowie oprócz medali wspaniałe nagrody rzeczowe, a wśród nich drukarkę, zegarek, rakietę tenisową, piłki do gier zespołowych, gry i inne drobniejsze nagrody.