Osiągnięcia uczniów Pijarskiego Liceum Ogólnokształcącego Królowej Pokoju w Łowiczu
2018-2020

Lp.Imię i nazwisko
ucznia
KonkursOpiekun
1.Szymon KuśLaureat –  9 miejsce
 etapu centralnego
68. Olimpiady Fizycznej
Magda Gładka
2.Oskar KosendaLaureat – V miejsce
 etapu centralnego
w XXXI Olimpiadzie Filozoficznej
Paweł Kolas
3.Jan SzurgotLaureat etapu centralnego
XLV Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej
Piotr Komuński
4.Aleksandra GrzejszczakFinalistka
etapu centralnego
XLIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Beata Jeziorowska
5.Szymon Kuśfinalista  – 18 miejsce
XVII Olimpiady Lingwistyki Matematycznej
Elżbieta Cywińska
6.Natalia DałekFinalistka etapu centralnego XVIII Olimpiady Lingwistyki MatematycznejElżbieta Cywińska
7.Dominika ŁażewskaFinalistka XXX Olimpiady Teologii Katolickiej „Dumni z Ewangelii i z Polski”o. Andrzej Lisiak
8.Aleksandra PietrzakStypendium Prezesa Rady Ministrów
9.Klaudiusz MiałkosFinalista etapu okręgowego
IX Olimpiady Przedsiębiorczości
Paweł Kolas
10.Marcin GołębiewskiFinalista
etapu okręgowego
43. Olimpiady Języka Angielskiego
Iwona Jóźwiak
11.Szymon KuśLaureat w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2019”
12.Julia BadłakLaureat
IX Ogólnopolskiego Finału Konkursu Wiedzy o Podatkach
III miejsce  Katowice
Elżbieta Rutkowska
13.Szymon KuśLaureat – IV miejsce
w konkursie Matematyka-Moja Pasja” –  UŁ
Elżbieta Cywińska
14.Szymon KuśLaureat – VI miejsce
w konkursie „Fascynująca Fizyka” –  PŁ
Magda Gładka
15.Szymon KuśFinalista XI Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „W Świecie Matematyki” im. prof. Włodzimierza KrysickiegoElżbieta Cywińska
16. Jan SzelągFinalista w konkursie Matematyka-Moja Pasja”- UŁElżbieta Cywińska
17.Jan BryłaFinalista w konkursie Matematyka-Moja Pasja”-  UŁElżbieta Cywińska
18.Jakub StaniszewskiFinalista w konkursie Matematyka-Moja Pasja”-  UŁElżbieta Cywińska
19.Natalia DałekWyróżnienie w konkursie „Matematyka Moja Pasja” w kategorii szkół średnich.
Elżbieta Cywińska
20.Dałek Natalia
Mazgaj Martyna
Finalistki XII Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „W świecie matematyki” im. prof. W. Krysickiego 27-28 lutego 2020. PŁElżbieta Cywińska
21.Mikołaj Zapisek
Magdalena Dylik
Oskar Kosenda
Jan Szurgot
Maciej Urbański
Laureaci
IV miejsca
w Turnieju Debat Historycznych
IPN Warszawa
Paweł Kolas
22.Magdalena Dylik
Oskar Kosenda
I miejsce
w IV Regionalnym Turnieju  Debat Historycznych w Łodzi
awans do zawodów centralnych
Paweł Kolas
23.Jan Szurgot
Mikołaj Zapisek
Magdalena Dylik
Oskar Kosenda
IV miejsce
w Turnieju Debat Historycznych
# Moja Niepodległa
IPN Kraków
Paweł Kolas
24.Michalina CzerwińskaUczestnik
IX Ogólnopolskiego Finału Konkursu Wiedzy o Podatkach Katowice
Elżbieta Rutkowska
25.Michalina CzerwińskaIII miejsce
w V finale konkursu
„Wiedzy o Prawie i Samorządzie Terytorialnym” Sieradz
Elżbieta Rutkowska
26.Marcin GołębiewskiTytuł TAONA
Wyróżnienie
w Konkursie Fizycznym Lwiątko 2019r.
Marek Rybicki
27.Marcin GołębiewskiWynik bardzo dobry
w Konkursie Matematycznym „ KANGUR 2019”
Elżbieta Cywińska
28.Szymon KuśWynik bardzo dobry  w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematycznym
29.Małgorzata KosiorekI miejsce
w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii
Łowicz
Agnieszka Bochniak
30.Marcin GołębiewskiII miejsce
w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii
Łowicz
Iwona Jóźwiak
31.Martyna LesiakNagroda
w XVII Powiatowym Konkursie Ortograficznym
Łowicz
Ewa Komuńska
32.Aleksandra FilipowiczWyróżnienie
w XVII Powiatowym Konkursie Ortograficznym
Łowicz
Beata Jeziorowska
33.Lidia Kuś
Filip Wojda
I miejsce
za wykonanie piosenki
„Irgendwie,irgendwo, irgendwann”
w XIV Wojewódzkim Konkursie Piosenki w Językach Obcych 
w kat. Język niemiecki
Skierniewice
Dorota Krawczyk
34.Aleksandra PietrzakII miejsce
w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego
Dorota Krawczyk
35.Lidia KuśIII miejsce
w Wojewódzkim Konkursie Piosenki „Niemieckojęzycznej” Łódź
Dorota Krawczyk

Więcej …

Osiągnięcia z poprzednich lat:
2018_2019

2017_2018

2016_2017

2015_2016