Siedem miejsc na podium, w tym trzy zwycięstwa w XXII Biegach Przełajowych im. Marka Kacprzaka w Nowej Suchej

Znakomicie spisali się reprezentanci pijarskich szkół w XXII Biegach Przełajowych im. Marka Kacprzaka, które odbyły się w sobotę 23 maja w Nowej Suchej, bowiem 7-krotnie stawali na podium, w tym 3 razy na jego najwyższym stopniu.

W kategorii chłopców klas V-VI szkół podstawowych na dystansie 900m zwyciężył Miłosz Włodarczyk, a 3. miejsce zajął Jan Kaźmierski.

W kategorii dziewcząt klas I-II gimnazjum na dystansie 900m zwyciężyła Joanna Radosz, 2. miejsce zajęła Aleksandra Filipowicz, na 5. miejscu finiszowała Gabriela Włodarczyk, a na 6. pozycji przybiegła do mety Julia Kałęcka.

W kategorii dziewcząt klas III gimnazjum na dystansie 900m 3. miejsce zajęła Julia Macho.

W kategorii chłopców klas III gimnazjum na dystansie 1200m zwyciężył Karol Kaźmierczak.

W biegu głównym na dystansie 3000m w kategorii kobiet 3. lokatę zajęła Julia Szymkowicz, a na 4. miejscu ukończyła bieg Olga Zasada.

Ponadto w klasyfikacji drużynowej szkół gimnazjalnych reprezentanci Pijarskiego Gimnazjum zajęli 2. miejsce i w nagrodę otrzymali piękny pamiątkowy puchar.