Szymon Pilichowski, Maja Czerwińska i Jan Filipowicz mistrzami powiatu łowickiego w Indywidualnych biegach przełajowych

Znakomitą formę przygotowali pijarscy biegacze na Mistrzostwa Powiatu Łowickiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się we wtorek 17 września na łowickich Błoniach.

Nasi reprezentanci wywalczyli w tych zawodach 3 złote i 3 srebrne medale, a oprócz tego dziewięcioro naszych biegaczy zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce swoich kategorii wiekowych.

Mistrzami powiatu łowickiego zostali: Szymon Pilichowski w kategorii chłopców klas IV-VI, Maja Czerwińska w kategorii dziewcząt klas VII-VIII oraz Jan Filipowicz w kategorii chłopców klas VII-VIII. Miło było popatrzeć, jak wszyscy troje przybiegali do mety ze znaczną przewagą nad rywalami. Był to efekt ich talentu i znakomitej formy, nad którą pracowali na treningach od 9 sierpnia.

Srebrne medale zdobyli: Antoni Wolski w kategorii chłopców klas IV-VI, Magdalena Filipowicz w kategorii dziewcząt klas VII-VIII oraz Łucja Błaszczyk w kategorii licealistek.

W środę 25 września najlepsi pijarscy biegacze będą reprezentować powiat łowicki w finale wojewódzkim w Uniejowie.